فصل عشق

شنبه 1آبان:

 

امروز صبح اولین روز مدرسه است که مامانم بیدارم نکردگریه.صبح اصلا دوست نداشتم برم مدرسه، دلم از خیلى چیزا پر بودناراحت. به بابام گفتم که نمیخوام برم  اونم اول راضى شد اما به این فکر افتاد که بعد مامانم میگه روز اول مدرسه شون که من نبود بچه هارو مدرسه نفرستاده. بنابراین مجبور شدم که برم. منم دلم که حسابى ‌پر بود زدم زیر گریه. تو عمرم سر صبح اونم قبل از مدرسه گریه نکرده بودم اما الان دیگه باید بگم که گریه هام دیگه زمان و مکان نمیشناسن.

زنگ اول زبان فارسى داشتیم و امتحان از 4 درس اول. به اندازه کافى دلیل دارم که نخوندنم رو توجیه کنه (اما به خاطر امتحان نبود که نمیخواستم برم چون اصولا آدمى نیستم که براى در س و امتحان استرسم بگیره و از همون کلاس اول یاد گرفتم که حتى‌اگه قراره صفر هم بشم به خودم مسلط باشم چون به هرحال از صفر که نمره پایین تر نداریمنیشخند) اصلا حوصله نوشتن امتحان رو هم نداشتم. امتحان رو دادم و شدم 75/18، شش تا سوال بیشترنداده بود و با نوشتن یه جواب از سه جوابى که مال یه سوال بود این نمره رو گرفتم.(همیشه از امتحاناتى که تعداد سوالات کم و بارم ها زیاد بود متنفر بودم)

زنگ دوم تک زنگ اول رو بیکار بودیم و تک زنگ دوم رو معلم دین و زندگى اومد و تمام یک ساعت رو پرسید.

زنگ سوم هم دین و زندگى داشتیم و معلم درس داد ، واى دیگه داشتم دیوانه میشدماوه. تنها زنگى که من سرکلاس میخوابم خواب و گوش نمیدم دین و زندگیه.

بعد از مدرسه قرار بود که با 5،6 نفر از بچه ها بریم پژوهشسرا اما تا ساعت 5 بعدازظهر همه یکى یکى کنسل کردند.

شب با یکى از دوستان تا ساعت 5/1 اس ام اس بازى کردیم و بعدش هم دیگه خوابم نبرد. تا صبح یکسره بیدار بودم و بدون حتى 5 دقیقه خواب رفتم مدرسه.*هیپنوتیزم

*: «من تابستونا ساعت خوابم 6 صبحه یعنى کل شب رو بیدارم و رادیو گوش میدم. بعدش ساعت 10 بیدار میشدم و یه برنامه رادیویى دیگه رو خیلى دوستش دارم رو گوش میکردم و بعد از امام برنامه یعنى ساعت 11 دوباره میخوابیدم و ساعت 1 بیدار میشدم و نهار میخوردم. تا حدود ساعت 3 بیدار بودم و دوباره میخوابیدم وساعت 5 یه برنامه رادیویى دیگه گوش میکردم و.........

اما الان با شروع مدارس یکم این رویه برام سخته و تو کلاس فکر کنم که اندکى زنگ هاى تفریح خوابیدم. »

 

 

 

 

 

 

یکشنبه 2 آبان:

 

شنبه شب، شب خوبى نداشتم. با خودم خیلى درگیر بودم. حتى نمیدونستم که چه حسى دارم اما من اسمش رو چیزى از جنس عصبانیت گذاشتم اما بعید میدونم که اینم تعبیر خوبى براش باشه!!!

صبح که شد با اینکه اصلا نخوابیده بودم و تا حدود ساعت 30/5 هم تو اینترنت بودم(بیخودى) اما وقتى رفتم مدرسه حالم بهتر بود اما هنوز هم دپرس بودم شایدم شوکه شده بودم (اینروزا نمیتونم به درستى از کلمات و معانى اونها استفاده کنم). هم حالم خوب بود هم بد انگار که بین حال خرابى و خوبى گیر کرده بودم.

زنگ اول پرورشى داشتیم معلم پرورشى نیومده بود، بعدش فهمیدیم که دیگه ممعلم پرورشیمون نمیاد هوراو اداره باید معلم جدید برامون بفرسته. تو اون دو ساعت مشاور اومد و حرفهاى کسى که رتبه یک کشورى رشته علوم انسانى رو آورده بود برامون از تو یه مجله خوند و بعدش هم رفت. ماهم تواین فرصت امتحان زنگ بعد رو خوندیم.

زنگ دوم امتحان جامعه شناسى داشتیم منکه فکر کنم اگه از عربى و دیگر درس ها تجدید نیارم از جامعه شناسى تجدید بیارم. خیلى درس مزخرف و قاطى پاتى است. آدم همه چى رو بعد مدت کوتاهى که خوند یادش میره....................واقعا درس مسخره ایه..................راجع به خود علوم انسانى بحث میکنه و با بقیه علوم ها مثلا علوم تجربى مقایسه میکنه و در اخر به این نتیجه میرسه که علوم انسانى بهتره.........امتحان رو که گند زدم....

زنگ سوم قرار بود عربى داشته باشیم اما انگار که برنامه تغییر پیدا کرده و من بازهم گیج بازى درآورده درآورده بودم.باید اقتصاد مى آوردم (بالاخره ما هم معلم اقتصاد دارشدیم) به خاطر اینکه درس عقب بود یه فصل کامل رو درس داد. فکر نکنم که درس زیاد بدى باشه حداقل مثل جامعه شناسى غیرقابل تحمل نیست.خیال باطل

 

 

 

 

 

 

دوشنبه 3آبان:

 

امروز صبح برخلاف روزها و شبهاى گذشته حالم خوب بود.

زنگ اول ورزش داشتیم من به بچه ها ورزش دادم. خیلى بهم خوش گذشت، فکر کنم بعد از گذشت حدود3،4 سال اولین بارى بود که درست و حسابى ورزش کردم و ازش در نرفتم. زنگ ورزش همه حواسشون به من بود ، موقع حرکات کششى دست من به زمین میرسید و بقیه دستاشون رو تا مچ پاهاشون آورده بودن و میگفتن که پاهامون درد میگیره یا مثلا رو یه پاشون نمیتونستن تعادلشون رو حفظ کنن و بایستنخنده. بعدش هم طبق معمول بدمینتون بازى کردم.

زنگ دوم ادبیات داشتیم ، درست و حسابى گند زدم(متاسفانه همینطور که گفته بودم معلمه بدجور آشنا دراومده) چون که من طبق معمول خنگ بازى از خودم در آورده بودم ابلهو فکر کرده بودم که فقط میخواد درس جدید رو بپرسه و درست زمانى فهمیدم از اول کتاب قراره بپرسه که معلم منو صدا زده بود براى پرسیدن و من اعتراض کرده بودم که این درسا نبوده

بعد از اینکه از من بدبخت پرسید درس دادن رو شروع کرد و حدود 45 بیت از داستان رستم و اشکبوس رو معنى کرد.

زنگ سوم جغرافیا داشتیم و من به این نتیجه رسیدم که در سال تحصیلى جدید باید منتظر وقوع هر نوع حادثه اى باشیم چرا که تو این یه هفته از در و دیوار برگه هاى امتحانى از پیش تعیین نشده جلومون ظاهر میشد. این زنگ هم جز همان بلاى هاى آسمانى بود که بر سر اینجانب نازل شده بود یهو دیدم که معلم 40 تا سوال تست جلومون گذاشت و گفت که جواب بدیم. من از 8 نمره 25/5 شدم.

دیگه داشت حالم از روزى که خیلى خوب شروع کرده بودم (و اصلا براى همین خوب بودن یه عالمه زحمت کشیده بودم و به خودم یه عالمه تلقین کرده بودم چونکه به قول عزیزى این اون روحیه اى نیست که یه دختر هم سن و سال من باید داشته باشه) و داشت بد میگذشت بهم میخورد.

پ.ن:امروز واقعا روز پرمشغله اى بود. من که تنها با پدر و برادرم هستم پدرم گفت که تا غروب نمیتونه بیاد و جلسه داره. منم از داداشم پرسیده بودم که کباب میخوره یا قرمه سبزى اونم گفت نه دیگه حالم از کباب بهم میخوره از بس این چند روز غذا حاضرى خوردیم. بنابراین منم رفتم کنسرو قرمه سبزى خریدم و درست موقع غذا خوردن بود که برادر محترمه گفت که این غذارو نمیخوره!

حالا من بدبخت هم مونده بودم که چیکار کنم (چونکه برادرم گوشتخوار مطلق و منهم گیاه خوارهستم) شازده آقا سفارش کباب تابه اى دادن(حالا بگو کباب کوبیده با کباب ماهى تابه اى خیلى فرق داره که منو اینجورى به خاک سیاه کشوندى؟) هیچى دیگه من بدبخت فلک زده شروع کردم به درست کردن کباب ماهى تابه اى(تازه داشتم به خودم دلدارى میدادم که اشکالى نداره مواد رو با قاشق مخلوط میکنم و براى درست کردنش از قالب فلافل استفاده میکنم که بازهم به مخالفت شازده رو به رو شدم و گفت که با قالب دوست ندارن من هم به ناچار مجبور شدم از دست خود استفاده کنم حالم داشت بهم میخورد تمام دستم بوى گوشت گرفته بود چشمامم به خاطر پیازها داشت همینجورى اشک میمود بعدا شازده اقا به جاى حمایت از خواهر بینواى خود به دعوا گرفتن با خواهر مظلوم خود مى پرداختن. خلاصه....... غذاش رو دادم و بعد این ظهر طاقت فرسا گرفتم خوابیدم. ساعت 5:30 بود که بیدارشدم هنوز بابام نیومده بود و من با بچه ها قرار بود که برم پژوهشسرا منتظر بابام موندم و بعد خودم با آژانس رفتم پژوهشسرا و تا ساعت 7:30 اونجا بودم( از بین 6 نفرى که قرار بود بیان فقط 2 نفر اومده بودن که یکیشون هم بعد گذشت 2،3 دقیقه اومدن دنبالش و رفت) برگشتنى هم چون راه دور بود با اژانس برگشتم و وقتى رسیدم خونه در اتاقم رو بستم و تمام دکوراسیون اتاقم رو عوض کردم. شب موقع خواب خیلى بهم کیف دادچون بعد گذشت حدود 6 ماه اولین شبى بود که احساس آرامش میکردم و حتى احساس میکردم که اصلا تو یه خونه دیگه خوابیدم.

 

 

 

 

 

سه شنبه 4 آبان:

 

امروز برناممون قراربود که عربى/اقتصاد/جغرافیا باشه که تغییر پیدا کرد و شد: عربى/عربى/جغرافیا

زنگ اول سه شنبه ها رو از این به بعد دو کلاس باهم میشینن.بعد از گذشت 34 روز معلم عربى برامون اومده بود برعکس تصورم و حرفاى بقیه معلم بسیار خوبیه و میتونم به جرات بگم که تا حالا تو عمرم عربى رو به این خوبى یاد نگرفته بودم.

زنگ دوم هم عربى داشتیم اما فقط کلاس ما . بازهم درس دادن.

و زنگ سوم جغرافیا. کم کم داره از این معلم جغرافیا بدم میاد چون اولا اگه صفحه هزارم کتاب هم که باشیم از اول میپرسه (بازاین قابل تحمله ادم میتونه به خودش دلدارى بده که واسه کنکور آماده میشه) ثانیا تا حالا هیچکس نتونسته ازش نمره کامل بگیره (اینو خودش هم اعتراف کرده) من خنگ خدا هم داوطلب شدم خیلى خونده بودم چون جغرافیا درس مورد علاقه منه. اما ایکاش داوطلب نمیشدم (اگه نمیشدم ازم نمیپرسید چون هرجلسه دارم داوطلب میشم.) چون از 5 نمره 5/3 گرفتم. به خود معلمه هم گفتم که دیگه تا آخر سال داوطلب نمیشم چون واقعا اعصابم رو خراب کرده بود.عصبانی

منهم مثل بقیه تا حالا ازش نمره کامل نگرفته بودم و هر دفعه میخواستم ثابت کنم که میتونم روش رو کم کنم اما هردفعه بیشتر ازم ایراد میگیره و نمره ام رو کمتر میده. بعد جالب به اینکه با وجود نمره هاى افتضاحى که بهمون میده میگه "آفرین خوب بود." شما بگید من به این آدم چى بگم؟کلافه (تازه یادتونه که 5شنبه رفتیم نمایشگاه نجوم؟  گفتن که براى درس جغرافیا از بازدیدى که کردیم گزارش بنویسیم اونوقت من رفتم و یه گزارش کامل با تمامى جزئیات اونهم 40 صفحه اى نوشتم اونوقت معلم اومده سرکلاس و میگه که گزارش نگفته بودم بنویسید! (گیرم که من اشتباه کرده بودم و اشتباهى شنیده بودم اما دیگه 21 نفر که اشتباه نمیکنن) )

 

 

 

چهارشنبه 5 آبان:

 

زنگ اول رو زبان داشتیم.نمیدونم چرا معلم امسالى اینجوریه؟! فقط درس میده و قواعد رو توضیح میده،گفته دفتر نمیخواد، تمرین هارو هم نمیگه که حل کنیم، فقط سر کلاس تمرین اونم تو کتاب حل میکنیم!!!!!!!!!!!!

زنگ دوم آمادگى دفاعى داشتیم خود معلمه فهمیده بود که به خاطر امتحان امار هیچکس هیچى نخونده. از بیشترمون پرسید اما براى هیچکس نمره نذاشت، نه بیست نه صفر، نه مثبت نه منفى

معلمه رو خیلى دوست داریم قلب و چون خودش بچه دار نمیشه با ماها خیلى مهربونه حتى ماهارو به اسم کوچک صدا میکنهماچ. حدود یه صفحه درس داد و بعد اجازه داد که آمار بخونیم خودش هم برگه هاى امتحان جلسه قبل رو صحیح کرد. من از 10 نمره 8 شدم. اشتباهات خیلى مسخره اى داشتم مثلا یه جمله از امام خمینى راجع به بسیج هست که میگه : "اگر بر کشورى نواى دلنشین تفکر بسیجى طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید والا هر لحظه باید منتظر حادثه ماند"

 

اونوقت من کودن فقط اول و اخرش یادم اومد یعنى نوشتم: بر کشورى نواى دلنشین تفکر بسیجى طنین انداز شد...................... والا هر لحظه باید منتظر حادثه ماند.

یه دونه سوال نیم نمره اى رو هم که اصلا جواب نداده بودم.

زنگ سوم هم که امتحان آمار داشتیم از 3 فصل اول.

همه ى سوالات شکر خدا آسون بودند بجز یکى که انصافا هیچکس جواب نداد. کلا 9 تا سوال بود و سوالى که مربوط به  error ها بود رو جواب نداده بودیم که متاسفانه 2 نمره داشت. (اگه یک نفر هم جواب میداد کار بقیه راه مى افتاد اما دریغ از حتى یک نفر)

غیر از اون سوال که البته فرمولش رو نوشته بودم و فقط تو راه حلش به مشکل برخورده بودم یه سوال نیم نمره اى رو هم به خاطر بى دقتى اشتباه جواب دادم. سوال این بود:

تعداد مکالمات تلفنى یک اداره در یک وعده کارى

 و ما باید میگفتیم که متغیر کمى یا کیفى: جواب کمى بود

و بعد باید میگغتیم که کمى پیوسته س یا گسسته: جواب گسسته بود که من نوشتم پیوسته

چونکه تو کتاب عین همین مثال بود ولى به جاى تعداد مکالمات زمان مکالمات بود. منهم سر همین قضیه حواسم پرت شد و اشتباه جواب دادم.

 

 

 

 

پنج شنبه 6 آبان:

 

زنگ اول تاریخ داشتیم. ازمون نپرسید و پرسش رو گذاشت براى زنگ آخر. بجاش ادامه درس شیرین سلسله ى هخامنشیان رو درس داد و تموم کرد.

زنگ دوم تاریخ ادبیات داشتیم.

من کلا از دوتا درس بدم میاد یکى جامعه شناسى و یکى هم تاریخ ادبیات.

تاریخ ادبیات واقعا درس سخت و سنگینیه. چون عقب مونده بودیم و هفته پیش هم رفته بودیم نمایشگاه نجوم ازمون نپرسید و بکوب درس داد.( سرم خیلى درد میکرد) تازه نزدیک به 7،8 صفحه رو به خودمون واگذار کرد و گفت که وقت نمیشه درس بده. هفته اینده هم از اول تا جایى که درس خوندیم که حدود 50 صفحه اى میشه امتحان داریم.

زنگ سوم بازهم تاریخ داشتیم. ازمون پرسید اما از من نپرسید بعد پرسش هم درسى که مربوط به یونان و روم بود رو درس داد.

آخراى ساعت بلایى سرم اومد که ایشالله نصیب هیچ گرگ بیابونى نشه: درس هخامنشیان درس ششم  و یونان و روم درس هفتم کتابمون میشه معلم به اشتباه گفت که درجلسه آینده از درس هفتم میپرسه منم گفتم که پس درس ششم چى؟ شما که هنوز اونو نپرسیدید؟

چشمتون روز بد نبینه تا زمانى که زنگ بخوره و من برم دم در مدرسه منتظر پدرم بچه ها همینجور سرم داد میزدن که چرا گفتىنگران؟ جورى که معلم تاریخه اومد دم در ازم پرسید:

"پگاه حالت خوبه؟ نگرانت شدم گفتم الان بچه ها میزنن میکشنت......."

نوشته شده در ۱۳۸٩/۸/٧ساعت ۱:٠٧ ‎ق.ظ توسط پگاه نظرات ()

شنبه  24 مهر:

چادر که به زور سرمون کرده بودن هیچ از امروز هد زدن هم اجبارى شد.هیپنوتیزم

زنگ اول زبان فارسى داشتیم سر کلاس داشت خوابم میبردخمیازه چون همه رو از پارسال بهمون جلو جلو یاد داده بودند.

زنگ تفریح تو کلاس موندم،اصلا حوصله زنگ بعد رو نداشتم.

زنگ دوم دین و زندگى داشتیم.آیات رو معنى کردیم و از جمعیت 21 نفرى فقط من بودم که تحقیق هارو از تو قرآن پیدا کرده و آورده بودم!!!!!فرشته

زنگ تفریح رفتیم حیاط و الکى با دوستان ول چرخیدیم.

زنگ سوم بازززززززززززززززهم زبان فارسى داشتیم. دیگه داشتم دیوانه میشدمکلافه معلم همون درسهاى زنگ اول رو دوباره تکرار میکرد و هى مثال براش میزد.

زنگ سوم که زنگ آخربود  دعوتنامه دادند براى جلسه ى اولیا و مربیان دوشنبه 26 مهر.

شب از شانس خوش من رادیو جوان قطع شد به ناچار رادیو فرهنگ گوش کردم. یه برنامه مشاوره اى بود که زنگ میزدنن و از عشق و شکست هاى عشقیشون قلبحرف میزدند و کارشناس برنامه جواب سوالاتشون رو میدادند.

بعداز اتمام برنامه حدود 20 دقیقه به 2 بود که فهمیدم رادیو جوان وصل شده. تا 2 گوش کردم و خوابیدم.خواب

 

 

 

یکشنبه 25 مهر:

صبح مثل همیشه ساعت 6 بیدار شدم. 10 دقیقه به 7 بود که صبحونه خوردم و 7 از خونه زدم بیرون. اصلا حوصله نداشتم. از همون ابتداى بیدارى دپرس بودم.گریه

زنگ اول پرورشى داشتیم با موضوع پیدایش آدم. بعد از خوندن تحقیق سه نفر از بچه ها ما دست به کار شدیم و تو دفترامون برداشت هامون رو نوشتیم. موضوع جلسه اینده هم منشور حقوق بشر شد. بعدش نزدیک به نیم ساعت بیکار بودیم منم تو این فرصت به دور از خنده ها و قهقهه هاى بلند دوستام شروع کردم و براى اولین بار جملات قصار بالاى سررسیدم رو خوندم.ساکت

زنگ دوم درس بسیااااااار مزخرف جامعه شناسى داشتیم.

شب قبلش چون دپرس بودم نخونده بودم. خدارا شکر شانس آوردم و از من نپرسیدهورا اما جلسه آینده از تمام 4 درس امتحان داریم.استرس بعدشم که درس داد و من دیگه داشتم.......سبز

زنگ تفریح رفتیم تو حیاط و گروهى نشسته بودیم و سر شعر خوندن و داد و بیداد کردن با گروه دیگه کل کل میکردیم.

زنگ سوم شروع شد و ما عربى داشتیم اما طبق روال این 25 روز از بازگشایى مدارس هنوز معلم عربى نداشتیم. دور از چشم ناظم دوستان سر و صدا کردیم (و البته یواشکى بگم دوستان رقص هم میکردن) و بعد رفتیم تو حیاط و پفک خوردیم. یکى از بچه ها با خودش لاکپشت آورده بود دیگه داشت حالمو بهم میزدسبز صورتشو بوس که میکرد هیچى کله لاکپشت بدبخت رو تو دهن خودش هم میکرد....... اى خداااااااااااااااااااااااااااااااسبزسبزسبز

بعد از یه عالمه شیطنت و مسخره بازى هاى بچه ها با چادر عربى مندلقک، بالاخره دو ساعت گذشت و رفتیم خونه.اوه

 

 

 

دوشنبه 26 مهر:

امروز صبح صبحونه سوپ خوردم.

زنگ اول ورزش داشتیم. شلوار ورزشى مو تازه خریده بودم و یه کم برام بلند بود اما وقت نکرده بودم کوتاش کنم بنابراین همونجورى پوشیدمش (بلندیش در حدى نبود که حتى بخواد به زمین برسه اما خب بالاخره بلند بود دیگه) من هم عضو گروه بدمینتون بودم.

زنگ دوم ادبیات داشتیم پرسید و درس داد اما خدا رو شکر از من نپرسید. معلمه باهام آشنا در اومده که این خیلى بده (چون اینجورى همش زیر ذره بینى)

زنگ سوم جغرافیا داشتیم گفت از همه میپرسم اما نمره نمیذارم، فقط اونایی که بلد نباشن براشون منفى میذارم. از من پرسید و بلد بودم.هورا بعدش هم درس داد.

امروز ساعت 9 تا 11 جلسه اولیا و مربیان بود اما مامى نیومد.گریهسوالتعجبدل شکستهگریه

 

 

 

سه شنبه 27 مهر:

امروز به خاطر ولادت امام رضا (ع) تمامى مدارس و شرکت هاى استان خراسان رضوى تعطیل اعلام شد.تشویق

اولش هممون خوشحال بودیم اما بعد افسوس اینو خوردیم که ایکاش تعطیلى فردا 4 شنبه بود.خیال باطل چون که ما سه شنبه ها عربى، اقتصاد و جغرافیا داریم و چون هنوز معلم عربى و اقتصاد اداره نفرستاده برامون دو زنگ کامل معادل 4 ساعت رو بیکار بودیم. خب اونجورى مسلما خوش هم میگذشت.

اما چهارشنبه زبان و آمادگى دفاعى و آمار داریم که زبان درس داده و یه عالمه تمرین باید حل کنیم و همچنین میپرسه. آمادگى دفاعى هم که از فصل یک امتحان داریم و آمار هم که دیگه نگو........حاضر بودم امسال هم ریاضى داشتیم اما آمار نداشتیم چون واقعا درس چرتیه!

راستى یه نکته جالب: همین کتاب آمارى که ما تو سال دوم میخونیم علوم تجربى ها در سال سوم میخونن!!! حالا شما بگید انسانى ها یه سال پیشرفته ترن یا تجربى ها یه سال .......سوال

یعنى میخوام بدونم مغز بچه دوم انسانى با دوم تجربى یکى نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

 

 

 

 

چهارشنبه 28 مهر:

امروز امتحان آمادگى دفاعى داشتیم و همه بچه ها هم تمام وقتشون رو معطوف کرده بودند به همین درس.

زنگ اول زبان داشتیم. دومین جلسه اى بود که معلم مى اومد و جلسه قبل هم لغات جدید رو درس داده بود. هیچکس نخونده بود. تا معلم اومد سر کلاس گفت برگه دربیارید و معنى این لغاتى رو که میگم بنویسید.نگران من یکى که فکر کنم از 10 نمره 2 هم نشم.نیشخند بعدش هم تمرین هارو حل کردیم و قرار براین شد که جلسه دیگه درس بده.

یه چیز جالب: معلم زبان امسال ما، خواهرش معلم تاریخ، جغرافیا و اجتماعى سوم راهنمایى من بوده.

زنگ دوم فرا رسید ..... امتحان آمادگى دفاعى امتحان نسبتا خوبى بود تا اونجایى که من خبر دارم فقط یه سوال نیم نمره اى رو اشتباه جواب دادم. بعد امتحان معلم درس داد اما اونقدر خسته بودیم که معلم دلش به رحم اومد و یه ربع آخر رو استراحت داد.خواب

زنگ سوم آمار داشتیم معلم از منم پرسید، یه عالمه جملات حفظ کردنى بود با یه مسئله ساده که باید نمونه تصادفى رو با ماشین حساب در مى آوردیم.(اى خداااااااااااااااااااااااا)

واقعا داشت حالم از آمار بهم میخورد. ایکااااااااااش امسال هم ریاضى داشتیم لااقل اونجورى یه فرمول حفظ میکردیم و بقیه سوالات رو به وسیله اون حل میکردیم.

اما حالا چى؟همش باید جمله حفظ کنى، نمونه چیه؟ داده چیه؟ جامعه چیه؟ کوفت چیه؟ درد چیه؟..............اوه

 

 

پنج شنبه 29 مهر:

امروز قراره از 5 درس اول تاریخ ازمون امتحان بگیرن.

زنگ اول و سوم تاریخ داشتیم و زنگ دوم تاریخ ادبیات

زنگ اول معلم تاریخه اومد سر کلاس و ما تونستیم قانعش کنیم که زنگ آخر امتحان بگیره بنابراین زنگ اولمون به درس دادن درباره ى سلسله ى هخامنشى گذشت.

زنگ دوم که تاریخ ادبیات داشتیم مطمئن بودیم که میخواد بپرسه اما ما با اینکه هیچکدوممون هیچى از تاریخ ادبیات نخونده بودیم کتاب هاى تاریخ تو دستامون بود واونو میخوندیم!

تا اینکه همه تو حیاط بودیم که دیدیم یهو از پشت بلندگو میگن کلاس 104 رشته انسانى وسایلاشون رو جمع کنن، این زنگ میرن بازدید

مارو بردن به کانون تربیتى ریحانه و راجع به نجوم چیزهایى دیدیم و شنیدیم

(اما ما که حواسمون به نجوم نبود، زیر چتردر ظاهر داشتیم جایگاه هاى ستاره هارو تو آسمون میدیم اما در باطن داشتیم تو اون تاریکى تاریخ میخوندیم)

زنگ سوم فرارسید و امتحانى رو که اصلا انتظارشو نداشتیم در عرض 10 دقیقه همگى به خوبى و خوشى دادیم حتى معلم درس 5 رو که درست و حسابى بلد نبودیم تو امتحان نیاورده بودقهقهه

فقط من خنگ طبق معمول یه اشتباه 25/0 کردم و زنان فلات ایران رو نوشتم زنان ایلامىمژه

بعد امتحان حدود 1 ساعت وقت داشتیم معلم هم ادامه درس هخامنشیان رو درس داد دیگه داشت مخامون میترکید من همینجورى به معلم گفتم خانوم امشب ما خواب هفت پادشاه میبینم که یهو متوجه شدم تا اونجایى که معلم درس داد به ما پادشاهان هخامنشى 7 تا بودن!!!!!!!!!نیشخند

بعدش هم زنگ خورد و در امید جمعه اى خوب و سرشار از آرامش مدرسه رو به قصد خونه ترک کردیم.

وقتى خونه رسیدم فهمیدم که مامى تا چند ساعت دیگه میره مسافرتگریهگریهگریهگریه. بنابراین من حالا حالاها با برادر و پدرگرامى تنها هستم.آخدل شکستهگریه

نوشته شده در ۱۳۸٩/۸/۱ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ توسط پگاه نظرات ()

Design By : Pars Skin